Ewelina Radomska nowym CEO Tekosom

Ewelina przejmie obowiązki po Michaelu Johanssonie, który wciąż będzie odgrywał ważną rolę Prezesa zarządu i aktywnego właściciela firmy.

– Skoncentruję się na rozwijaniu nowych rozwiązań. Uważam, że na rynku dużo się dzieje i jestem przekonana, że będzie najlepiej dla firmy, jeśli skupię się na tworzeniu nowych kontaktów, które mogą generować biznes.

Ewelina Radomska ma tytuł magistra na Uniwersytecie Gdańskim. Niedawno ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Biznesu Międzynarodowego i Ekonomii. Pracuje w Tekosom od siedmiu lat. Ostatnie lata pracowała jako Key Account Manager.

– Czuję się bardzo zaszczycona, podekscytowany i szczęśliwa, że jestem nowym CEO Tekosom. Jest to wielkie zaufanie, którym Michael mnie obdarzył i muszę przyznać, że w moim odczuciu jest niewielki stres z tym związany. Zapewniam jednak, że będę ciężko pracować, aby spełnić się w nowej roli i aby moje pomysły na Tekosom się spełniły.

Jakie to pomysły?

– Przede wszystkim moim celem jest rozwój firmy i przyciągnięcie większej liczby Klientów rynku międzynarodowego. W nadchodzących latach Tekosom będzie bardziej widoczny podczas targów branżowych i innych wydarzeń. Aby osiągnąć ten cel, musimy dokonać pewnych wewnętrznych zmian zarówno w lokalu, jak i organizacji. Tekosom sprawia, że ​​marka lśni, a my także musimy lśnić nieco bardziej lokalnie i w kraju. Musimy być znani jako interesująca firma i dobry pracodawca, aby przyciągnąć wykwalifikowany personel.

W jaki sposób Klienci Tekosom zauważą, że firma ma nowego CEO?

– Prawdopodobnie nie od razu. Będę ciężko pracowała, aby utrzymać dobre relacje z naszymi Klientami. Wkrótce ci, którzy przyjdą do nas, zauważą, że trwają pewne modernizacje. Sądzę, że z przyjemnością usłyszą, że wdrażamy procesy, by uzyskać większą kontrolę nad zasobami i materiałami, a także szybciej reagować na pytania klientów. Planuję również rozszerzyć dział wzorców, aby szybciej obsługiwać przypisania wzorów.

Co lubisz robić, gdy nie pracujesz?

– Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i ośmioletnią córką. Lubię aktywności na świeżym powietrzu, takie jak jogging, ale też dużo czytam. I uwielbiam podróżować. Jedną z świetnych części tej pracy jest to, że muszę podróżować. Nowym Key Account Managerem po Ewelinie Radomskiej została Anna Sołtysek.